Aday Tanıtım Paketi

Aday tanıtım paketini kredi kartı ile satın almak için tıklayın.

Reklam Ücretleri

Link Reklam ebatlarındadır. Haftalık, Aylık, Altı Aylık ve Yıllık sürelerle reklam tahsisi yapılır. Altı Aylık ve Yıllık taleplerde özel fiyat verilir.

Reklam banneri 220 X 224 ebatlarındadır. Ana Sayfa manşetin sağında yer alır. Haftalık, Aylık, Altı Aylık ve Yıllık sürelerle reklam tahsisi yapılır. Altı Aylık ve Yıllık taleplerde özel fiyat verilir.

Reklam banneri 990 X 90 ebatlarındadır. Ana Sayfanın en üstünde ve logonun altında olmak üzere aynı ebatlarda iki alanı mevcuttur. Haftalık, Aylık, Altı Aylık ve Yıllık sürelerle reklam tahsisi yapılır. Altı Aylık ve Yıllık taleplerde özel fiyat verilir.

Reklam banneri 550 X 115 ebatlarındadır. Ana Sayfada logonun sağında yer alır. Haftalık, Aylık, Altı Aylık ve Yıllık sürelerle reklam tahsisi yapılır. Altı Aylık ve Yıllık taleplerde özel fiyat verilir.

Reklam banneri 635 X 120 ebatlarındadır. Tüm haberlerin üstünde yer alır. Haftalık, Aylık, Altı Aylık ve Yıllık sürelerle reklam tahsisi yapılır. Altı Aylık ve Yıllık taleplerde özel fiyat verilir.

Reklam banneri 635 X 120 ebatlarındadır. Tüm yazarların yazılarının üstünde yer alır. Haftalık, Aylık, Altı Aylık ve Yıllık sürelerle reklam tahsisi yapılır. Altı Aylık ve Yıllık taleplerde özel fiyat verilir.

Reklam banneri 635 X 120 ebatlarındadır. Tüm yazar yazılarının altında yer alır. Haftalık, Aylık, Altı Aylık ve Yıllık sürelerle reklam tahsisi yapılır. Altı Aylık ve Yıllık taleplerde özel fiyat verilir.

Reklam banneri 635 X 120 ebatlarındadır. Tüm haberlerin altında yer alır. Haftalık, Aylık, Altı Aylık ve Yıllık sürelerle reklam tahsisi yapılır. Altı Aylık ve Yıllık taleplerde özel fiyat verilir.

Reklam banneri 300 X 200 ebatlarındadır. Anasayfanın sağında yazarların altında yer alır. Haftalık, Aylık, Altı Aylık ve Yıllık sürelerle reklam tahsisi yapılır. Altı Aylık ve Yıllık taleplerde özel fiyat verilir.

Reklam banneri 300 X 200 ebatlarındadır. Anasayfanın sağında yazarların üstünde yer alır. Haftalık, Aylık, Altı Aylık ve Yıllık sürelerle reklam tahsisi yapılır. Altı Aylık ve Yıllık taleplerde özel fiyat verilir.

Tex Metin Reklam bir cümledir. Her haberin üstünde yer alır. Haftalık, Aylık, Altı Aylık ve Yıllık sürelerle reklam tahsisi yapılır. Altı Aylık ve Yıllık taleplerde özel fiyat verilir.

Tex Metin Reklam bir cümledir. Her haberin altında yer alır. Haftalık, Aylık, Altı Aylık ve Yıllık sürelerle reklam tahsisi yapılır. Altı Aylık ve Yıllık taleplerde özel fiyat verilir.

Tex Metin Reklam iki cümledir. Her yazar yazısının altında yer alır. Haftalık, Aylık, Altı Aylık ve Yıllık sürelerle reklam tahsisi yapılır. Altı Aylık ve Yıllık taleplerde özel fiyat verilir.

İletişim

Tel: 0 (232) 445 25 48
Faks: 0 (232) 445 25 42
Gsm: 0 506 490 51 63

Authors