disscuss print

EVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...


Bir kadının iki ya da üç tarzı olmalı.

Bir kadının iki ya da üç tarzı olmalı._resim
Kendi stilinizi oluşturmak demek, giydiklerinize kendi imzanızı atmak demektir. Ünlü model Kate Moss'a göre en büyük moda günahı baştan aşağı aynı markadan ya da aynı tasarımcıdan giyinmek!

İşte tarz sahibi olmanın yolları:

Söz konusu olan stil sahibi olmaksa bütün iş sizde bitiyor!

Önce alışkanlıklarınızı gözden geçirmeli, kişiliğinizi mercek altına yatırmalısınız. Nasıl bir ortamda çalışıyorsunuz, nasıl alışveriş ediyorsunuz? Daha da önemlisi yüzlerce seçenek arasında alışverişe çıktığınızda nasıl davranıyorsunuz? Alışveriş sırasında kafanızın karışmasını istemiyorsanız, kendi stiliniz konusunda bir karara varmalısınız.

Beğendiğiniz stilleri sıralayın
En güzeli kendinize uygun göreceğiniz stilleri, en beğendiğinizden başlayarak aşağı doğru sıralamanız. Bir kadının ikinci ve hatta üçüncü tarzları da olmalı.

Vücut tipinizle yüzleşin
Stil sahibi olabilmenin bir diğer önemli unsuru da, vücudunuzu iyi tanıyor olmak. Kimse kalçalarınızın aşırı büyük olduğunu size söylemiyor olabilir ama aynalar yalan söylemez. Önce aynaya bakın ve pozitif olun. Vücudunuzda olumlu bir nokta bulamadınız mı? Böyle bir cevabı kabul etmiyoruz, buluncaya kadar çalışın!

Moda karakterinizi seçin
Giyim stilini beğendiğiniz ünlüleri örnek almaktan kaçınmayın. Seçtiğiniz ünlü ismin size benzer bir vücut tipine sahip olmasına dikkat edin. Yine kendi stilinizi oluştururken, ünlü isimlerin yıllar içinde bir sürü para harcayıp doğru stili yakaladığını ve bunu bir sürü uzman eşliğinde yaptığını göz önünde bulundurun. Yani bütün bu bilgi birikimine bir seferde sahip olabilirsiniz...

Temel parçaları öğrenin
Her kadının gardırobunda olması gereken temel parçalar, kendi stilinizi oluştururken sizin de ilk adımlarınızdan biri olmalı. Ancak, “Her gardıropta mutlaka olması gereken 10 parça” başlığı altında topladığımız temel parçalar arasından yine özellikle vücut tipinize uygun olanları tercih etmelisiniz.


KADIN VE KADIN


EVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...

Bu haber 14/02/2014 08:40 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors